Showroom-Expo | Zaltbommel, hoofdkantoor Nederland. Diverse dakpannen, straat- bakstenen, binnenmuurstenen.

Onze adviseurs

Ben je als professional werkzaam in de bouw-, openbare ruimte of tuinbranche en op zoek naar persoonlijk advies? Stel je vraag aan onze adviseurs.

Ben je een particuliere opdrachtgever? Dan verwijzen wij je graag door naar de diverse verkooppunten: verkooppunten bouwmaterialen of verkooppunten tuinbestrating. Zij helpen je graag verder. 

Adviseurs voor bouwmaterialenhandel

Voor de bouwmaterialenhandel vormen onderstaande keramiekspecialisten het eerste aanspreekpunt voor vragen over alle producten en diensten van Wienerberger. 

Edwin Frericks
Key-accountmanager
06 - 224 176 54
edwin.frericks@wienerberger.com

Vacature
Keramiekspecialist regio 1

John van Kooten
Keramiekspecialist regio 2
06 - 108 858 51
john.van.kooten@wienerberger.com

Arjan Holster
Keramiekspecialist regio 3
06 - 110 643 05
arjan.holster@wienerberger.com

Stijn van Sommeren
Keramiekspecialist regio 4
06 - 129 617 52
stijn.van.sommeren@wienerberger.com

George de Booij
Keramiekspecialist regio 5
06 - 108 781 12
george.de.booij@wienerberger.com

Paul van Erk
Keramiekspecialist regio 6
06 - 534 124 80
paul.van.erk@wienerberger.com

Voor een totaaloverzicht van onze keramiekspecialisten en regio's, verwijzen we je graag naar het informatieblad.

Adviseurs voor projecten

Heb je vragen over grootschalige bouwprojecten? Neem dan contact op met de afdeling projectbegeleiding. De projectbegeleiders verzorgen alles voor nieuwe en lopende projecten. Ze adviseren, maken de offertes en begeleiden het totale proces naar de oplevering voor een succesvol project.

Adviseurs voor bestrating openbare ruimte

Heb je advies nodig over de inrichting en bestrating van de openbare ruimte? Neem dan contact op met onderstaande adviseurs. 

Regio Noord-Oost

Robert Niks
Verkoop
06 - 129 742 52
robert.niks@wienerberger.com

Harry Mounoury
Acquisitie
06 - 201 346 01
harry.mounoury@wienerberger.com

Regio Noord-West

Frans Timmers
Verkoop
06 - 109 379 65
frans.timmers@wienerberger.com

Luut Zuidema
Acquisitie
06 - 129 231 49
luut.zuidema@wienerberger.com

 

Regio Zuid

Peter van der Poel
Verkoop
06 - 234 371 21
peter.van.der.poel@wienerberger.com

Ruud Knipping
Acquisitie
06 - 229 593 16
ruud.knipping@wienerberger.com

Adviseurs voor tuinbestrating

Wil je meer informatie en advies over verkoop en toepassing van tuinbestrating, onderstaande adviseurs helpen je graag verder.

Regio Noord

Michel Kok
06 - 538 358 08
michel.kok@wienerberger.com

Regio Zuid

Frank Stenders
06 - 295 505 06
frank.stenders@wienerberger.com

Technische adviseurs

Heb je vragen over de voorbereiding en verwerking van onze producten? Of heb je behoefte aan extra technische informatie?
Stel je vragen aan onze technische adviseurs, bereikbaar via info.nl@wienerberger.com of telefonisch via 088 - 118 51 11.

Rob Mulder
Manager Bouwtechniek & Service

Mark van Mil
Technisch specialist Gevel

Walter Bierens
Technisch specialist Gevel

Anthonie Donker
Technisch specialist Binnenmuur

Antoine Peters
Technisch specialist Dak

Jan Vos
Bouwtechnisch adviseur Dak

Koen de Paepe
Technisch specialist Straatbakstenen