Neem contact met ons op

Wil je advies over de inzet van keramische straatbakstenen voor de inrichting en bestrating van de openbare ruimte? 
Neem dan contact op met onderstaande adviseurs. 

Onze adviseurs

Regio Noord-Oost

Harry Mounoury
Acquisitie
06 - 201 346 01
harry.mounoury@wienerberger.com

Robert Niks
Verkoop
06 - 129 742 52
robert.niks@wienerberger.com

Regio Noord-West

Luut Zuidema
Acquisitie
06 - 537 563 24
luut.zuidema@wienerberger.com

Jan Boeve
Verkoop
06 - 239 487 31
jan.boeve@wienerberger.com

Regio Zuid

Ruud Knipping
Acquisitie
06 - 229 593 16
ruud.knipping@wienerberger.com

Peter van der Poel
Verkoop
06 - 234 371 21
peter.van.der.poel@wienerberger.com

Wienerberger Nederland B.V.

Hoofdkantoor
Hogeweg 95
5301 LK Zaltbommel

088 - 11 85 111
info.nl@wienerberger.com